Galerie foto Galerie video Carte de oaspeti Serviciul de urgență 112

Anunț Mediu
2022-06-02 14:57:02

Anunț Mediu

COMUNA PODURI, titular al proiectului „Extindere retele apa in sat Poduri, sat Valea Sosii, sat Cernu, comuna Poduri, judetul Bacau ", anunta publicul interesat asupra luarii deciziei etapei de incadrare de catre Agentia pentru Protectia Mediului Bacau, ca nu este necesara evaluarea impactului asupra mediului si nu se supune evaluarii adecvate, pentru proiectul propus a fi amplasat in comuna Poduri, satele Poduri, Valea Sosii, Cernu , judetul Bacau.
Proiectul deciziei de incadrare si motivele care o fundamenteaza pot fi consultate la sediul Agentiei pentru Protectia Mediului Bacau din Str.Oituz, nr.23, orasul Bacau, in zilele de luni pana joi intre orele 8.00-16.00 si vineri intre orele 8.00-14.00, precum si la urmatoarea adresa de internet:www.apmbc.anpm.ro.
Publicul interesat poate inainta comentarii la proiectul deciziei de incadrare in termen de 10 zile de la data publicarii anuntului pe pagina de internet a Agentiei pentru Protectia Mediului Bacau.