Galerie foto Galerie video Carte de oaspeti Alegeri locale 2020

ANUNȚ MEDIU - Modernizare drum local Lereni, comuna Poduri, judetul Bacau
2020-09-03 10:05:22

ANUNȚ MEDIU - Modernizare drum local Lereni, comuna Poduri, judetul Bacau

COMUNA PODURI, titular al proiectului „ Modernizare drum local Lereni, comuna Poduri, judetul Bacau", propus a se realiza in sat Lereni/Bucsesti comuna Poduri, anunta publicul interesat asupra luarii deciziei etapei de incadrare de catre Agentia pentru Protectia Mediului Bacau , in cadrul procedurii de evaluare a impactului asupra mediului si nu necesita evaluarea impactului asupra mediului si nici evaluarea adecvata.
Proiectul deciziei etapei de incadrare si motivele care o fundamenteaza pot fi consultate la sediul Agentiei pentru Protectia Mediului Bacau din strada Oituz nr.23 in zilele de luni pana joi intre orele 8.00-16.30 si vineri intre orele 8.00-14.00, precum si la urmatoarea adresa de internet www.apmbc.anpm.ro.
Publicul interesat poate inainta comentarii la proiectul deciziei etapei de incadrare in termen de 10 zile de la data publicarii anuntui pe pagina de internet a Agentiei pentru Protectia Mediului Bacau.