Galerie foto Galerie video Carte de oaspeti

2021-06-24 11:43:50

ANUNȚ SUPUNERE DEZBATERE PUBLICĂ

ANUNT SUPUNERE DEZBATERE PUBLICA
Documentatie privind DELEGAREA DE GESTIUNE PRIN CONCESIUNE A SERVICIULUI DE ILUMINAT PUBLIC AL COMUNEI PODURI, JUDETUL BACAU
COMUNA PODURI, JUDETUL BACAU in calitate de concedent, anunta supunerea pentru dezbatere publica a documentatiei DELEGAREA DE GESTIUNE PRIN CONCESIUNE A SERVICIULUI DE ILUMINAT PUBLIC AL COMUNEI PODURI , JUDETUL BACAU.

Perioada dezbaterii publice este de 30 zile, adica pana la data de 24.07.2021 inclusiv.
Din cauza situatiei actuale generate de COVID-19, nu se va organiza o sedinta publica de dezbatare, toate sugestiile/cererile/indicatiile/reclamatiile vor putea fi transmise in scris prin una din urmatoarele metode:
- Email la adresa: contact@primariapoduri.ro
- Telefon: Tel. 0234369004; Fax. 0234369000
- La registratura Primariei, de luni pana joi, intre orele 9:00-15:00, sau prin corespondenta postala la adresa: PRIMARIA COMUNEI PODURI, JUDETUL BACAU
La finalizarea perioadei de dezbateri toate comunicarile primite vor fi centralizate, analizate si implementate (daca va fi cazul).
Documentatia in forma finala va fi supusa aprobarii Consiliului Local PODURI, atribuirea contractului de delegare a gestiunii se va face prin procedura simplificata, in baza L100/2016, prin SICAP.

DOCUMENTATIA PRIVIND DELEGAREA DE GESTIUNE SE POATE DESCARCA CONFORM ANEXELOR DE MAI JOS